Renovujeme retro křesla podle Vašich představ. 

Vyberte si konkrétní retro křeslo, například oblíbené Halabala křeslo a my Vám jej odborně zrenovujeme a přečalouníme. Získejte originální retro nábytek, novou perlu Vaší domácnosti. 

1.

Vyberete si z křesel či židlí své retro šampiona a společně vybereme kvalitní potahovou látku. 

2.

Šampiona si vezmeme do parády a vrátíme mu zašlý lesk s respektem k jeho historii a původu.

3.

Pečlivě zrenovovaný a ošetřený retro kousek Vám v krátké době doručíme bezpečně až domů.

Připraveno k renovaci na míru:

Halabala křeslo "Céčko" 

Klasické křeslo z dílny Jindřicha Halabaly je stálicí v naší nabídce. Můžeme Vám jej renovovat klasickým způsobem, tedy se zachováním pružin, případně kompletní výplň nahradit moderními materiály. Barevnost područek lze sladit se zbytkem Vašeho interiéru. 

Designér Jindřich Halabala
Stav: Před renovací
K dipozici: 12 kusů
Tag: křeslo, halabala, céčko

Cena: 9 000 Kč za zrenovované křeslo bez čalounění a potahové látky. Cena potahových látek se pohybuje od 1200 Kč do 6000 Kč za jedno křeslo.
Rádi Vám připravíme Vám individuální kalkulaci. 


Halabala křeslo H 269

Ikonická křesla od Jindřicha Halabaly jsou ozdobou každého pokoje. Křeslo Vám dodáme kompletně zrenovované ve špičkové kvalitě. Všechny díly křesla projdou důkladnou péčí odborníků.  

Designér Jindřich Halabala
Stav: Před renovací
K dipozici: 2 kusy
Tag: křeslo, halabala, h-269


Cena: 22 000 Kč za zrenovované křeslo bez čalounění a potahové látky. Cena potahových látek se pohybuje od 2000 Kč do 8000 Kč za jedno křeslo.
Rádi Vám připravíme Vám individuální kalkulaci. 


Skořepinové křeslo František Jirák 

Ikonické křeslo známého designéra Františka Jiráka díky Vám ožije druhým životem. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější látky a křeslo Vám kompletně zrenovujeme. Křesílka v bruselském stylu jsou ozdobou každého interiéru. 

Autor: František Jirák
Stav: Před renovací
K dipozici: 2 kusy
Tag: křeslo, brusel, jirák, expo 58

Cena: 9 500 Kč za kompletně zrestaurované křeslo bez potahové látky a čalounění. Cena potahových látek se pohybuje od 1500 Kč do 6000 Kč za jedno křeslo. Rádi Vám připravíme Vám individuální kalkulaci. 


Retro ušák Richard

Krásný ušák Richard ze 70.let je připraven stát se hvězdou Vašeho pokoje. Původní potah je již místy obroušený a tak je Richard vhodný k renovaci. Konstrukčně je velice pevný. 

Stav: Před renovací
K dipozici: 2 kusy
Tag: křeslo, brusel, ušák

Cena: 9 500 Kč za zrenovované křeslo bez čalounění a potahové látky. Cena potahových látek se pohybuje od 2500 Kč do 7000 Kč za jedno křeslo. 
Rádi Vám připravíme Vám individuální kalkulaci.


Chromovaná křesla Thonet

Krásná trubková chromovaná křesla z 40. let jsou jedny z nejpohodlnějších křesel, které jsme kdy měli k dispozici. Trubková konstrukce lehce pruží a tak je sezení na těchto křeslech skutečným zážitkem. Chromování je velice zachovalé. Područky jsou ze světlejšího dřeva s patrnou patinou. Možné namořit do požadovaného odstínu. 

Stav: Před renovací
Období: 40. léta
K dispozici: 4 křesla
Tag: thonet, Halabala, retro křesla, chromovaná, trubková křesla

Cena: 16 500 Kč za zrenovované křeslo bez čalounění a potahové látky. Cena potahových látek se pohybuje od 1500 Kč do 6000 Kč za jedno křeslo.
Rádi Vám připravíme Vám individuální kalkulaci.


Retro stoličky za hubičku

Zajímavá retro stolička do menších prostor. Není to  klasické velké, dominantní křeslo, není to ani jídelní židle, Je to velice stabilní židle a jistě bude ozdobou každého interiéru. Obzvlášťě, pokud hledáte pohodlné židličky do menších místností. 

Stav: Před renovací
K dipozici: 3 kusy
Tag: křeslo, brusel,

Cena: 2500 Kč za kompletně zrestaurované křeslo bez čalounění potahové látky. Cena potahových látek se pohybuje od 800 Kč do 3000 Kč za jedno křeslo. Rádi Vám připravíme Vám individuální kalkulaci.Ukázka luxusních potahových látek

Nabízíme tisíce krásných potahových látek od předních světových výrobců, jako jsou ROMO, Kirkby Design a další. S výběrem látky a sladěním s interiérem Vám rádi pomůžeme. Kalkulaci konkrétní látky Vám obratem sdělíme. Pošlete nám svou představu, případně odkaz na konkrétní látku na info@retica.cz.

Ceny potahových látek se pohybují v rozmezí od 2000 Kč do 8 000 Kč za jedno počalouněné křeslo. Konkrétní náročnost a množství látky Vám sdělíme na vyžádání. Každá látka má svá specifika a proto se i spotřeba může lišit.